>
222 210 237

Vrásky

Stárnutí pleti je přirozený jev pokračující věkem u každého z nás. Vývoj je hodně ovlivňován životosprávou, příjmem tekutin, tělesnou aktivitou a působením vnějšího prostředí.

Časem dochází k poklesu aktivity vlastních „ budujících“ kmenových buněk a fibroblastů, klesá tvorba kolagenních, elastinových vláken i kyseliny hyaluronové, klesá hydratace pleti, oporné vlákna ochabují, tkáně poklesávají, ubývá tukových polštářků a dochází i ke změnám na úrovni kostí…

Objevují se vrásky kolem očí, noso-retní vrásky, mračivka, vodorovné vrásky na čele, vrásky na tvářích, kolem rtů, dále vrásky na krku a dekoltu.

Co s tím

Omlazovacích metod existuje několik. Při správném načasování a kombinací úkonů lze pleť omladit, osvěžit, zlepšit její vitalitu, kvalitu a tím i vzhled. S lehkým nadnesením bychom mohli říct, že lze vývoj stárnutí pleti výrazně zbrzdit. Svěřte se do rukou odborníků a efektivní výběr metod „na míru“ stavu Vaší pleti nechte na naše profesionály.

Metody s omlazujícím efektem:

Pleť revitalizují a urychlují regeneraci

Radiofrekvenční omlazení
Ideální pro pleť s lehkými, středními i hlubšími vráskami, dále při známkách poklesu tkání. Typů radiofrekvenčního ošetření (hladká monopolární, bipolární a frakční mikrojehličková) je několik – doporučíme Vám dle hloubky vrásek a kvality Vaší pleti ten optimální. Díky radioliftingu dochází k intenzivnímu zlepšení struktury pleti, její kvality i vitality. Jako jedni z mála Vám můžeme nabídnout i příjemnou masážní pulzní bipolární radiofrekvenci – vhodnou i pro náročné zájemce po aplikaci výplně či botulotoxinu. Více informací zde >>>
Laserové omlazení
Ojedinělé vrásky můžeme stimulovat k přestavbě cíleným laserovým paprskem. Pro četné mělké vrásky, časté např. na tvářích, Vám můžeme nabídnout ošetření frakčním laserem. Dalším bonusem je redukce pigmentových skvrn a uzavíraní rozšířených cévek (teleangiektázie, pavoučkové névy, ...). Více informací zde >>>
Fotoomlazení / fotorejuvenace
Díky použití širokého spektra vlnových délek světla působícího na pleť při tomto ošetření nejen redukujeme vrásky, ale také působíme proti akné, redukujeme drobné cévky a pigmentové skvrny – ideální pro ošetření tváře, krku dekoltu i hřbetů rukou jako u mladých, tak i věkově zralých a skvělé pro pravidelnou „omlazující údržbu“.
Omlazení fokusovaným ultrazvukem HIFU
HIFU FINESSE je posledním modelem nejnovější technologie využívající k omlazení a liftingu fokusovaný ultrazvuk. Ultrazvuk se mění na teplo a díky hlubokému bodovému zahřátí tkáně v oblasti tváře, krku nebo dekoltu na úrovni kůže a SMAS dochází k vypnutí tkáně, redukci vrásek i pozvednutí pokleslých struktur např. při pokleslém obočí, nebo při tvorbě syslíků v oblasti kolem dolní čelisti. Výsledek je jak okamžitý, tak i s postupným žádoucím vývojem v průběhu týdnů až měsíců. Čas na přípravu 0, čas k rekonvalescenci 0, ideální postup pro dynamický život.
Plazma rejuvenace
Jde o nechirurgický lifting, kterým lze efektivně redukovat vrásky a povolenou pleť například v očním okolí, na horním i dolním víčku, kolem horního rtu. V průběhu týdnů díky probíhající regeneraci a zpevnění získává pleť vitálnější a hladší vzhled.
Mikrojehličkování / microneedling
Jedna z nejstarších efektivních metod omlazení. Během chvilky proniká do pleti do různých hloubek kůže mnoho sterilních mikrojehliček, tyto iritují kůži a spouští kaskádu hojivých reakcí. Během mikrojehličkování lze aplikovat koncentráty aktivních látek nebo vlastní plazmu. Následuje intenzivní hojení, stav pleti se podstatně zlepšuje, redukují se nejen vrásky, ale i póry, pigmentové skvrny a zlepšuje se i pevnost pleti.
Aplikace mezonití
Nestíháte-li absolvovat opakování omlazujících ošetření pravidelně, máme pro Vás možnost vnesení drobných hladkých nitek do úrovně kůže – tyto se v kůži postupně vstřebávají ( 120 – 150dnů) a během této doby neustále povzbuzují kůži k tvorbě nového kvalitního oporného systému kolagenních vláken. Je větší škála typů nitek a ten správný Vám vybereme dle potřeb Vaší pleti a místa aplikace během konzultace. Ošetření je u nás oblíbené zejména v očním okolí, mezi obočím a s konturováním kolem dolní čelisti.
Aplikace tekutých nití
Skvělá metoda k redukci vrásek, různých nerovností na pleti (marionety, pokleslé koutky úst…) i k dlouhodobému povzbuzování fibroblastů k tvorbě nových kolagenních vláken. Kouzlem této metody jest, že jde o efekt působení 2v1, tj. jednak jehlou aplikovaná tekutá látka působí jako výplň, ale její obsah současně aktivně působí proti ochabování pleti.
Injekční mezoterapie
Věkem funkce kapilárního systému pleti klesá, čímž buňky dostanou méně výživy, a tak je vhod dodat potřebné látky přímo do kůže. Aplikace může být injekční, kdy do pleti (samozřejmě po ošetření anestetickým krémem) nejtenčí jehličkou aplikujeme koncentráty aktivních látek, cenných aminokyselin, minerálů i kyseliny hyaluronové, nebo touto cestou lze aplikovat vlastní plazmu – vlastní omlazující elixír.
Bezjehlová mezoterapie
Je zcela nebolestivou variantou mezoterapie, během níž využíváme ověřené fyzikální metody – iontoforézu, sonoporaci nebo elektroporaci.
Chemický peeling
Aktivitu pleti lze povzbudit i chemickým peelingem. Ošetření kyselinou mandlovou ALPHA PEEL je velice oblíbené jak pro redukci vrásek, tak i pro redukci akné a drobnějších pigmentových skvrn. Další možností je retinolový či glykolový peeling.
Karbonový peeling
Toto ošetření se hned stalo u našich klientek miláčkem, je totiž rychlé, efektivní a zcela bez bolesti. Byť jde o intenzivní ošetření, určitě Vás nevyřadí z denního životního programu – prostě a jednoduše před a po ošetření můžete vše. Povrchová vrstva odumřelých buněk se naváže do nanesené karbonové masky a aplikovaným laserovým paprskem je vše očištěno. Ošetření výrazně stimuluje obnovovací schopnosti pleti. Je velice vhodné u aktivního akné, u růžovky, u drobných pigmentových skvrn… svou efektivitou nahrazuje 3-4 klasické chemické peelingy.

Postupy s dojmem omlazení

Tyto metody na pohled zredukují hloubku vrásek, ovšem valný efekt na revitalizaci pleti nemají.

Aplikace biokompatibilních intradermálních výplní
Vnitrokožní aplikace intradermálních výplní s kyselinou hyaluronovou během chvilky vyhladí jemné a hlubší vrásky na tváři, krku i v dekoltu. Typ výplně se vybírá dle řešeného nedostatku a hloubky vrásek.
Aplikace botulotoxinu („botoxu“)
Toto velice účinné ošetření působí efektivně jak proti vytvořeným vráskám, tak i jako prevence jejich vzniku. Podstatou ošetření je redukce aktivity mimických svalů v místě aplikace a tím dochází i k redukci vrásek.
Kdo se o Vás při zákroku postará?
Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

Náš tým

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat