>
222 210 237
Klíčové vlastnosti
zákroku
 • viditelné zlepšení kvality pleti již po prvním ošetření
 • důsledná remodelace struktury pleti
 • redukce vrásek a liftingový efekt bez skalpelu, bez jizev
 • histologicky potvrzená efektivita ošetření
 • 1. cena pro náš přístroj MEZOTHERM - nejlepší přístroj Beauty and Spa expo
 • ošetření zdravotnickým přístrojem FUSIOMED nebo INTRAJECT

Věkem aktivita kožních kmenových buněk a fibroblastů klesá a tak klesá hydratace, zhoršuje se textura pleti, objevují se vrásky, poklesy kontur, tkání, syslíky... Radiofrekvenční ošetření působí intenzivní zahřátí dermis díky působícímu střídavému elektrickému proudu, čímž dochází k okamžité i dlouhodobé změně stavu kůže, k povzbuzení základních stavebních struktur - kmenových buněk a fibroblastů. Vrásky se redukují,poklesy tkání se při pravidelné aplikaci zastaví, barva i struktura kůže se hamornizuje, vzhled se mění ve svěží, mladistvější.

Průběh ošetření:

Po předešlém očištění pleti tváře, krku a dekoltu naneseme na pleť speciální emulzi ZIP, která ošetření zpříjemní a pomáhá udržet rovnoměrně maximální teplo v ošetřované oblasti. V případě mikrojehličkové radiofrekvence je zapotřebí vyčkat účinku anestetického krému (EMLA nebo lidokainový gelkrém) a následně je na pleť nanesen elektrovodivý koncentrát aktivních výživných látek (výběr koncentrátu dle nedostatků pleti). V průběhu 15 – 30min. je ošetřena cílená oblast, na závěr je aplikován výživný zklidňující krém.

Radiofrekvenční ošetření má 3 varianty:

hladká monopolární radiofrekvence

Radiofrekvenční omlazení působí do celé tloušťky kůže až podkoží. Pozitivně ovlivňuje strukturu kůže, dochází k jejímu zpevnění, redukci marionet, syslíků... Tato metoda také redukuje objem tukových buněk podbradku a současně zpevňuje svalové a šlachové struktury v této oblasti. Na těle lze touto metodou jiným nastavením přístroje efektivně redukovat objem podkožní tukové vrstvy.

Opatření před ošetřením:
Žádné

Opatření po ošetření:
Žádné

bipolární radiofrekvence

Působí pouze na úrovni horní části kůže a jelikož působení neproniká do hloubky, je tato varianta RF vhodná i po aplikaci intradermálních výplní či botulotoxinu( časový odstup min. 14dnů). Příjemný pocit z ošetření budete mít i díky současně působící uvolňující podtlakové masáži. Ihned po ošetření může být pleť lehce zarudlá, ale tento stav ustoupí cca do 30min.

Opatření před ošetřením:
Žádné

Opatření po ošetření:
Žádné

jehličková frakční radiofrekvence

Nejúčinnější verze radiotermoliftingu, s efektivním působením stovek drobných sterilních jehliček, které se díky lokální anestesie během zlomku vteřiny bezbolestně zanoří do hloubky kůže. Efekt je jak okamžitý, tak i v dalších týdnech, měsících, letech probíhající. Metoda je vhodná k ošetření pleti s hlubšími vráskami, jizvami např. po akné či jiném kožním onemocnění, s rozšířenými cévkami, většími póry, s nesourodostí ve struktuře i s pigmentovými skvrnami, k ošetření pokleslých tkání, výraznějších marionet… Ta nejlepší metoda ze všech neinvazivních metod pro vrásčitý, povolený krk a dekolt! Na těle ošetření pro svůj skvělý efekt využíváme k ošetření jizev a strií. Díky našemu širokému spektru přístrojového vybavení Vám dle přání můžeme nabídnout i variantu se současnou příjemnou podtlakovou masáží. Pleť je po ošetření zarudlá, s otokem, vypnutá, citlivá na dotek, se zklidněním cca do hodiny, nebo v případě velice citlivé pleti i do do dalšího dne.

Opatření před ošetřením:
aplikace anest. krému cca 30min.před ošetřením

Opatření po ošetření:
cca 7 dnů bez návštěvy sauny, veřejného koupání, cca 14 dnů pečlivá ochrana před sluncem – opakovaně denně nanášení ochranného krému s faktorem SPF 50, nevystavovat se slunci ani soláriu ( u citlivé pleti až 1 měsíc, cílem je prevence vzniku pigmentových skvrn)

Pro koho ošetření není vhodné:

 • akutní onemocnění, teplota, průjem,
 • onemocnění kůže, nebo porucha celistvosti kůže v místě ošetření,
 • aktivní nádorové onemocnění,
 • těhotenství, kojení, šestinedělí,
 • autoimunitní onemocnění,
 • onemocnění s poruchou tvorby kolagenu,
 • pacienti s kardiostimulátorem/ defibrilátorem.

Možnosti kombinace s jiným ošetřením

Vhodný výběr metod dle našich zkušeností Vaši pleť omladí, vypne i bez nutnosti použití skalpelu:

 • plazmaterapie – "Dracula terapie" – dodejte pleti vlastní „ života budící“ elixír plný cenných růstových faktorů,
 • mezoterapie bez jehel – ideální před plánovaným výletem do slunečných oblastí s dodáním maximální dávky vitaminů, minerálů, aminokyselin i hydratujících látek,
 • HIFU FINESSE – skvělá kombinace působící na různých úrovních kůže až podkoží s výrazným efektem, kdykoliv během roku,
 • aplikace botulinumtoxinu a kyseliny hyaluronové – pro přirozený svěží vzhled bez známek únavy.
Kdo se o Vás při zákroku postará
Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

Náš tým

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat