222 210 237

Napsali o nás

D.V.

Ze začátku jsem se ošetření obávala, ale nakonec se mé obavy vypařily. Bolest byla minimální - jehlička je opravdu velice jemná. Paní kosmetička vše ochotně vysvětlila a k mé pleti přistupovala velice citlivě. S ošetřením a výsledkem jsem moc spokojená.

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, která se o mně po celou dobu ošetření stará je velice příjemná a přesně ví, co komu doporučit. Ještě mě čeká pár zákroků, ale už teď vím, že zůstanu věrným klientem :) Není nad to konečně vidět výsledky.

Jolana

Amaryllis centrum navštěvuji pravidelně a vždy jsem zde byla maximálně spokojená, protože se tu o mě vždycky pěkně starají a hlavně odstraňují mé nedostatky, za což jsem jim moc vděčná. Naposledy jsem si nechala aplikovat botox do podpaží kvůli nadměrnému pocení a hned mám o problém méně.

StankaStrakova

V lednu jsem v tomto centru byla na odstranění metliček pomocí laseru a s výsledkem jsem moc spokojená. Metličky jsem měla přes celá lýtka a stehna a nyní už mám jen drobná ložiska na stehnech, ke kterým jsme se ještě nedostaly.

Janka50

S Amaryllis centrem mám bohaté a velmi pozitivní zkušenosti. Už jsem zde byla na aplikaci mezonití, docházím sem na kosmetiku a aktuálně si nechávám i odstraňovat celulitidu, protože se mi podařilo sundat nějaká kila a jak se mi povolila kůže, tak ďolíčky se mi pěkně zvýraznily. Už mám za sebou 4 sezení a je vidět, jak celulitida mizí. Takže děkuji moc ošetřujícím, co se o mě vždycky tak hezky starají !

Hanina

Velmi příjemné prostředí, vždy usměvavý a ochotný personál a pokaždé precizně a efektivně provedené ošetření. Jsem ráda, že mohu vypadat lépe a díky tomu se i lépe cítit.

Ludma

Pěkné a příjemné prostředí, personál vždy pozitivně naladěný a usměvavý. Do centra docházím s dlouhodobými problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy. Mám od přírody velmi kudrnaté vlasy a nerostou do délky. Nejsou pružné a lámou se. Absolvovala jsem 4. sezení, sestřička, která se o mě stará, je velmi milá.

Jolana

Do Amaryllis centra jsem docházela na odstranění celulitidy a musím moc poděkovat slečně, co se mi při ošetření věnovala. Už po třetím sezení byl vidět velký rozdíl a nyní se můžu pochlubit tím, že už na stehnech a zadku nemám žádné ďolíčky, takže kdo má stejný problém jako jsem měla já, tak mohu doporučit toto centrum.

Letissie

K paní doktorce Takácsové chodím na ošetření velice ráda. Naposledy jsem v Amaryllis centru byla na odstranění pigmentových skvrn pomocí chemického peelingu a už po první ošetření byly znát změny. Ještě by mě mělo čekat jedno, maximálně dvě ošetření a budou kompletně pryč.

Silvie06

Amaryllis centrum navštěvuji poměrně často. Naposledy jsem byla na odstranění červených cévek v obličeji, o kterých jsem ani nevěděla, že půjdou odstranit až díky zmínce paní doktorky Takácsové, která mi ošetření doporučila.

Janka50

Po dlouhém rozmýšlení jsem se nakonec odhodlala k aplikaci mezonití v okolí očí. Musím říct, že výsledek splnil mé očekávání a byla jsem opravdu spokojená, takže bych tímto chtěla moc poděkovat paní doktorce Takácsové.

kokoska

Paní doktorka je velký profesionál a umí vysvětlit průběh ošetření. Léčba trvá déle, chodím sem cca 4 měsíce (než nehet odroste), ale efekt už je znát. Vždy vše klapne na čas, den před termínem přijde upomínací SMS. Chodím do ordinace ráda i kvůli příjemné atmosféře a personálu.

Ivanna Bál.

Dlouho mně trápily chloupky na horním rtu a brady, byly tmavé a silné. Důvodem bylo onemocnění štítné žlázy. Zákrok jsem podstoupila celkem 4x a výsledek je opravdu super. Krásně viditelný již po prvním ošetření. Nyní zbylo pouhé tři. Jsem spokojená a celkově jsem si tento salon oblíbila.c

Hani1

Krásné prostředí, neuvěřitelně milý a příjemný personál, ať už sestřičky nebo paní doktorka. Hurá, už zase můžu nosit trička v pastelových barvách a nebát se trapasu s propoceným podpažím. Botox funguje zázračně. Toto pracoviště moc ráda doporučuji i pro svou naprosto neopakovatelnou atmosféru díky nádherným prostorám. Jít do Amaryllisu pro mě znamená spíš jít s příjemnými kámoškami na kávu a bonus k tomu - odjedu krásná a odpočatá.

Beruška11

Velice pěkná zkušenost s tímto estetickým centrem. Měla jsem to štěstí, že jsem vyhrála ošetření Kryolipolýzu. Ošetření probíhalo bez problému také díky milému a vstřícnému personálu, který se o mě s paní doktorkou staral. Už se k Vám těším na další návštěvy. Ještě jednou děkuji za perfektní servis!

Velká spokojenost, příjemné prostředí, velice příjemný a profesionální přístup paní doktorky i slečny kosmetičky. Účinné a kvalitní ošetření, vynikající výsledky použité metody. Vřele tento salon doporučuji. L.

Giovani Lisa Batist

Absolutni spokojenost! Cena k pomeru kvalita vynikajici! Konecne jsem i v CR nasla vyplne CLH ADVANCE, na ktere jsem zvykla z Italie! Pani doktorka je velky profesional, ktery umi zkombinovat metody a vysledek je ohromujici! Moc dekuji a doporucuji. Grazie!

Výborná zkušenost! Velice klidné a hezké prostředí. A slečna kosmetička se o mě dobře starala a po celou dobu ošetření mi vše vysvětlovala.

Jolana

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu,ale jistě, zpevňovat. Personál, který se o mně po celou dobu ošetření stará, je velice příjemný. Ještě mě čeká pár zákroků, ale už teď vím, že zůstanu věrným klientem :) Není nad to konečně vidět výsledky.

M.Strak.

Ráda bych poděkovala dr. Takácsové ta ošetření a vysvětlení problematiky týkající se nehtové plísně. Roky jsem se trápila s plísní nehtu na noze, ošetření u dermatologa (lokální léčba) nebyla účinná. Laserové ošetření, doporučená vedlejší léčba a péče na klinice Amaryllis je účinná a úžasná- po 2 měsících je plíseň znatelně redukována a nehet krásně odrůstá do zdravého stavu.

Petra S.

U paní doktorky jsem byla asi dvakrát na vyplní rtů. Bylo to poprvé, co jsem si výplň dávala. Jsem náročný klient, citlivá na bolest. U paní doktorky Takacsove je bolest minimální, výsledek je skvělý, přirozený! Jsem velmi ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla, je velmi profesionální, starostlivá, její práce je vykonána s citlivým přístupem. Jsem maximálně spokojená. Doporučuji všemi 10.

A. Součková

Amaryllis centrum jsem začala navštěvovat kvůli nehtové plísni. Samotné ošetření laserem trvá chvilinku a je lehce nepříjemné, ale paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí a ochotně zodpoví veškeré dotazy a hlavně poradí. Její přístup je opravdu velmi profesionální a návštěvu Amaryllis centra můžu jen doporučit. 9.9.2020

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat