222 210 237

Napsali o nás

Noemi R.

Chtěla bych moc poděkovat a doporučit Centrum Amaryllis. Řešila jsem dlouhodobě nerovnosti a celulitidu po nedobře provedené liposukci, vystřídala jsem několik estetických klinik v Praze, kde jsem absolvovala opravdu mnoho procedur, vše bez účinku - byly to vyhozené peníze. Až jsem našla doporučení na kliniku Amaryllis, kde jsem po 1. zahájené léčbě viděla výsledky. Zde jsem se setkala s naprosto profesionálním přístupem. Paní doktorka Takácsová je velmi milá a pro mě opravdu odborník. Za mě tuto kliniku mohu doporučit nejvíce ze všech v Praze, protože rozdíl v přístupu a znalostech je velký. Moc děkuji za skvělou péči.

A. Zmuda

Zvětšení rtů jsem absolvovala u paní doktorky Takácsové. Jsem velice spokojena, rty jsou hezké, přirozené a bolelo to méně, než u jiného lékaře. Určitě se vrátím a paní doktorku doporučuji.

A. Hučková

Centrum krásné, moderní, vysoká úroveň nabízených služeb, důsledný přístup, úžasná domluva s paní doktorkou Takácsovou, moc mi pomáhá, ve všem, i po psychické stránce. Určitě doporučím mým známým a moc děkuji za vše.

Amaryllis Centrum navštěvuji pravidelně a vždy jsem zde byla maximálně spokojena. Paní doktorka Takácsová je velmi profesionální, starostlivá, na ošetření chodím velice ráda, jsem jí moc vděčná. ¨ AL

D.V.

Ze začátku jsem se ošetření obávala, ale nakonec se mé obavy vypařily. Bolest byla minimální - jehlička je opravdu velice jemná. Paní kosmetička vše ochotně vysvětlila a k mé pleti přistupovala velice citlivě. S ošetřením a výsledkem jsem moc spokojená.

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, která se o mně po celou dobu ošetření stará je velice příjemná a přesně ví, co komu doporučit. Ještě mě čeká pár zákroků, ale už teď vím, že zůstanu věrným klientem :) Není nad to konečně vidět výsledky.

Jolana

Amaryllis centrum navštěvuji pravidelně a vždy jsem zde byla maximálně spokojená, protože se tu o mě vždycky pěkně starají a hlavně odstraňují mé nedostatky, za což jsem jim moc vděčná. Naposledy jsem si nechala aplikovat botox do podpaží kvůli nadměrnému pocení a hned mám o problém méně.

StankaStrakova

V lednu jsem v tomto centru byla na odstranění metliček pomocí laseru a s výsledkem jsem moc spokojená. Metličky jsem měla přes celá lýtka a stehna a nyní už mám jen drobná ložiska na stehnech, ke kterým jsme se ještě nedostaly.

Janka50

S Amaryllis centrem mám bohaté a velmi pozitivní zkušenosti. Už jsem zde byla na aplikaci mezonití, docházím sem na kosmetiku a aktuálně si nechávám i odstraňovat celulitidu, protože se mi podařilo sundat nějaká kila a jak se mi povolila kůže, tak ďolíčky se mi pěkně zvýraznily. Už mám za sebou 4 sezení a je vidět, jak celulitida mizí. Takže děkuji moc ošetřujícím, co se o mě vždycky tak hezky starají !

Hanina

Velmi příjemné prostředí, vždy usměvavý a ochotný personál a pokaždé precizně a efektivně provedené ošetření. Jsem ráda, že mohu vypadat lépe a díky tomu se i lépe cítit.

Ludma

Pěkné a příjemné prostředí, personál vždy pozitivně naladěný a usměvavý. Do centra docházím s dlouhodobými problémy s lupy a suchou pokožkou hlavy. Mám od přírody velmi kudrnaté vlasy a nerostou do délky. Nejsou pružné a lámou se. Absolvovala jsem 4. sezení, sestřička, která se o mě stará, je velmi milá.

Jolana

Do Amaryllis centra jsem docházela na odstranění celulitidy a musím moc poděkovat slečně, co se mi při ošetření věnovala. Už po třetím sezení byl vidět velký rozdíl a nyní se můžu pochlubit tím, že už na stehnech a zadku nemám žádné ďolíčky, takže kdo má stejný problém jako jsem měla já, tak mohu doporučit toto centrum.

Letissie

K paní doktorce Takácsové chodím na ošetření velice ráda. Naposledy jsem v Amaryllis centru byla na odstranění pigmentových skvrn pomocí chemického peelingu a už po první ošetření byly znát změny. Ještě by mě mělo čekat jedno, maximálně dvě ošetření a budou kompletně pryč.

Silvie06

Amaryllis centrum navštěvuji poměrně často. Naposledy jsem byla na odstranění červených cévek v obličeji, o kterých jsem ani nevěděla, že půjdou odstranit až díky zmínce paní doktorky Takácsové, která mi ošetření doporučila.

Janka50

Po dlouhém rozmýšlení jsem se nakonec odhodlala k aplikaci mezonití v okolí očí. Musím říct, že výsledek splnil mé očekávání a byla jsem opravdu spokojená, takže bych tímto chtěla moc poděkovat paní doktorce Takácsové.

kokoska

Paní doktorka je velký profesionál a umí vysvětlit průběh ošetření. Léčba trvá déle, chodím sem cca 4 měsíce (než nehet odroste), ale efekt už je znát. Vždy vše klapne na čas, den před termínem přijde upomínací SMS. Chodím do ordinace ráda i kvůli příjemné atmosféře a personálu.

Ivanna Bál.

Dlouho mně trápily chloupky na horním rtu a brady, byly tmavé a silné. Důvodem bylo onemocnění štítné žlázy. Zákrok jsem podstoupila celkem 4x a výsledek je opravdu super. Krásně viditelný již po prvním ošetření. Nyní zbylo pouhé tři. Jsem spokojená a celkově jsem si tento salon oblíbila.c

Hani1

Krásné prostředí, neuvěřitelně milý a příjemný personál, ať už sestřičky nebo paní doktorka. Hurá, už zase můžu nosit trička v pastelových barvách a nebát se trapasu s propoceným podpažím. Botox funguje zázračně. Toto pracoviště moc ráda doporučuji i pro svou naprosto neopakovatelnou atmosféru díky nádherným prostorám. Jít do Amaryllisu pro mě znamená spíš jít s příjemnými kámoškami na kávu a bonus k tomu - odjedu krásná a odpočatá.

Beruška11

Velice pěkná zkušenost s tímto estetickým centrem. Měla jsem to štěstí, že jsem vyhrála ošetření Kryolipolýzu. Ošetření probíhalo bez problému také díky milému a vstřícnému personálu, který se o mě s paní doktorkou staral. Už se k Vám těším na další návštěvy. Ještě jednou děkuji za perfektní servis!

L.

Velká spokojenost, příjemné prostředí, velice příjemný a profesionální přístup paní doktorky i slečny kosmetičky. Účinné a kvalitní ošetření, vynikající výsledky použité metody. Vřele tento salon doporučuji.

Giovani Lisa Batist

Absolutni spokojenost! Cena k pomeru kvalita vynikajici! Konecne jsem i v CR nasla vyplne CLH ADVANCE, na ktere jsem zvykla z Italie! Pani doktorka je velky profesional, ktery umi zkombinovat metody a vysledek je ohromujici! Moc dekuji a doporucuji. Grazie!

Výborná zkušenost! Velice klidné a hezké prostředí. A slečna kosmetička se o mě dobře starala a po celou dobu ošetření mi vše vysvětlovala.

Jolana

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu,ale jistě, zpevňovat. Personál, který se o mně po celou dobu ošetření stará, je velice příjemný. Ještě mě čeká pár zákroků, ale už teď vím, že zůstanu věrným klientem :) Není nad to konečně vidět výsledky.

Na operaci horních víček jsem šla na Amaryllis kliniku na doporučení mé známé, která mi toto pracoviště dle svých zkušeností doporučila. Proto jsem ani neměla žádné obavy. Na 1. konzultaci mi bylo nabídnuto vícero metod řešení mého problému a já jsem měla dostatek času pro rozhodování i pro své další dotazy. Před operací mi byl postup i další péče srozumitelně vysvětlena. Samotná operace byla bezbolestná, nepříjemná byla jen umrtvovací injekce, to trvalo ale jen pár sekund. Operace byla na chviličku, zhruba na půl hodiny. Po operaci jsem ještě chvilku odpočívala. PO operaci mě akorát trochu bolela hlava další den , ale ostatní dny proběhly úplně bez bolesti. Po týdnu při vyndávání stehů jsem byla mile překvapena, jak se víčka hojily, bez jakýchkoliv modřin, které jsem viděla na fotkách před/po ostatních lidí z jiných klinik. Amaryllis Centrum můžu opravdu jen doporučit, krásné prostředí, moc milí doktoři, lidský přístup a člověk nemá pocit, že by to byl jen další položkou. Dokonce mi paní doktorka na 1. konzultaci nabídla méně invazivní zákrok. Člověk si tady opravdu nepřipadá jako stroj na peníze. Co mě také mile překvapilo byla skvělá komunikace, kdy byla paní doktorka online i hodně pozdě večer. No a v neposlední řadě je Amaryllis levnější, než jiné kliniky, ze kterých klienti chodí s modřinkami. Jsem pravdu moc spokojená. Havranová

M.Strak.

Ráda bych poděkovala dr. Takácsové ta ošetření a vysvětlení problematiky týkající se nehtové plísně. Roky jsem se trápila s plísní nehtu na noze, ošetření u dermatologa (lokální léčba) nebyla účinná. Laserové ošetření, doporučená vedlejší léčba a péče na klinice Amaryllis je účinná a úžasná- po 2 měsících je plíseň znatelně redukována a nehet krásně odrůstá do zdravého stavu.

Petra S.

U paní doktorky jsem byla asi dvakrát na vyplní rtů. Bylo to poprvé, co jsem si výplň dávala. Jsem náročný klient, citlivá na bolest. U paní doktorky Takacsove je bolest minimální, výsledek je skvělý, přirozený! Jsem velmi ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla, je velmi profesionální, starostlivá, její práce je vykonána s citlivým přístupem. Jsem maximálně spokojená. Doporučuji všemi 10.

A. Součková

Amaryllis centrum jsem začala navštěvovat kvůli nehtové plísni. Samotné ošetření laserem trvá chvilinku a je lehce nepříjemné, ale paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí a ochotně zodpoví veškeré dotazy a hlavně poradí. Její přístup je opravdu velmi profesionální a návštěvu Amaryllis centra můžu jen doporučit. 9.9.2020

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat