>
222 210 237

Jsou Vaše rty popraskané? Trpíte zánětey koutků rtů?

Jsou Vaše rty málo výrazné, malé?

Chcete se zbavit vrásek kolem rtů?

Popraskané rty

Co může být důvodem?

 • nedostatek vitaminu B, C, E, K, zinku, železa,
 • nedostatek kyseliny listové,
 • nedostatečný příjem tekutin,
 • přemíra vysušujících a slaných potravin – slané krekry, slané či pikantní oříšky, brambůrky,
 • první známka zánětlivého onemocnění s „ vnitřní teplotou“ či horečkou,
 • při přetrvávajícím stavu suchých popraskaných rtů může jít o zánět v oblasti trávení,
 • působení okolního vysušujícího prostředí, silného chladu, mrazu, střídání různých teplot… podstatou je odvod vlhkosti ze rtů.

Řešení, které máte po ruce

V jídelníčku, v denní péči kvalitní dermokosmetikou:

 • Doplňte ve svém jídelníčku denně ořechy (vlašské, mandle, makadamové a další), droždí – třeba si přidávejte do talíře polévky sušené droždí, dále se doporučuje více listové zelené zeleniny, cibule i česnek jako prevence nastydnutí, avokádo, rajčata…
 • Denně si pečlivě rty odličte a očistěte, následně naneste hydratující produkt s obsahem tzv. humektantů – např. hydratující sérum na oči s obsahem kyseliny hyaluronové či hyaluronátu, po vstřebání ihned naneste krém nebo balzám s obsahem alantoinu, panthenolu, rostlinných olejů či másel (kakaové máslo, bambucké máslo, olej ze semínek révy) a v nich rozpustných vitaminů (vit. E, A, K). Tyto dva na sebe navazující kroky jsou velice důležité!
 • Zejména na pracovištích se zvýšeným rizikem vysušování pokožky a stejně tak i rtů, nezapomeňte mít po ruce balzám nebo hustý výživný krém s vyšším obsahem rostlinných olejů. Vhodné jsou i lesky či rtěnky na rty s vyšším obsahem emolientů. V tomto případě lze u dekorativní kosmetiky akceptovat i silikon.
 • Pokud trpíte na časté opary na rtech či jejich okolí, doporučujeme výživnou hydratující pěstící tyčinku RENLIVE SENSITIVE SKIN LIP PROTECTOR - ze zkušenosti našich klientů víme, že se Vám pak opary nadlouho vyhnou!

Profesionální ošetření v AMARYLLIS CENTRU:

Peeling rtů a okolí rtů se současným působením biostimulačního laseru

Peeling s použitím drobných korundových krystalků se současným působením biostimulačního laseru s vlnovou délkou kolem 600nm - toto ošetření patří mezi naše jedinečné a výrazně posílí regeneraci rtů. Na toto ošetření můžeme navázat aplikací výživného koncentrátu manuálně, nebo pomocí bezbolestné mezoterapie elektroporací nebo sonoporací.

Ošetření biostimulačním laserem

Opakované ošetření doporučujeme absolvovat v případě vysušených olupujících se rtů, zanícených koutků, či výsevů oparu, alespoň 2x do týdne cca 10min. Svým účinkem biostimulační laser s vlnovou délkou 625nm způsobuje rychlejší hojení postižení rtů.

Zvětšení a korekce rtů

Metoda ošetření:

Aplikace síťované tělu přátelské kyseliny hyaluronové

Tímto úkonem se rty krásně zvýrazní, čímž podstatně zatraktivní Váš obličej. Ošetření trvá cca 30min.+ čas potřebný na nástup účinku anestetického krému (cca 30min.). I v tomto případě doporučujeme nejprve absolvovat konzultaci s našim lékařem, s jasným ozřejměním Vašich očekávání a reálného řešení. U nás aplikované výplně jsou určené speciálně pro modelaci a zvětšení rtů s dlouhodobým účinkem.

Ošetření se provádí v 1 nebo ve 2 sezeních - zejména pokud jde o zvětšení malůch rtů, je zapotřebí toto ošetření rozložit na více sezení, s odstupem cca 14 dnů.

Vrásky kolem rtů

Jsou častým nepříjemným problémem u dam věku kolem 55 let a více, nebo u kuřaček. U „sluníčkových“ vrásek je vhodné ještě před jakýmkoliv ošetřením absolvovat konzultaci s lékařem a vyloučit tzv. sklerodermii nebo jiné systémové onemocnění.

Metody ošetření v Amaryllis Centru:

Mikrokrystalová dermabraze s následnou mezoterapií

S aplikací speciálního regenerujícího koncentrátu elektroporací / ev. výkonnou sonoporací a iontoforézou– toto ošetření je zapotřebí aplikovat minimálně 5x, s intervalem 5-7 dnů, je vhodné pro mělčí vrásky.

Časová náročnost do 30minut.

Cena je závislá na rozsahu ošetření a spotřebě koncentrátů (většinou stačí 1 ampule), cena bude domluvena při první konzultaci.

Mikrojehličkování s elektroporací

Nejdokonalejší forma rovnoměrné mezoterapie, díky níž se aktivní látky dostávají nejen do mezibuněčného prostoru, ale také přímo do lačných buněk. Při tomto ošetření aplikujeme speciálně sestavené koncentráty, které buňkám rozhodně neškodí, právě naopak!

Časová náročnost: cca 30min. pro nástup účinku anestetického krému + 15min.ošetření.

Cena ošetření: je závislá na rozsahu ošetření a spotřebě koncentrátu, bude určena při první konzultaci.

Chemický peeling

Redukci vrásek napomáhá i jemný chemický peeling, při kterém se kyseliny různého typu (dle doporučení lékaře) aplikují na danou oblast, nebo na celou pleť. Cílem je urychlení olupování zrohovatělých buněk pleti, tím povzbuzení buněčné obnovy s následnou redukcí vrásek.

Ošetření plazmou – 4. skupenstvím hmoty

Při tomto vcelku rychlém a vzhledem k efektu oblíbeném ošetření dochází k silnému zahřátí dermis s cílenou stimulací fibroblastů ke tvorbě nových kolagenních, elastinových vláken a hydratující kyseliny hyaluronové, čímž se pleť okamžitě i v následujících měsících vypíná, vyhlazuje a regeneruje.

Počet opakování: povětšinou stačí 1 ošetření, v případě potřeby lze doplnit další ošetření s odstupem 1,5 měsíce.

Doba ošetření: 30min. k nástupu účinku anestetického krému + do 10 min. ošetření.

Cena ošetření: je stanovena lékařem při první konzultaci.

Aplikace mezonití

Podstatou úkonu je zavedení vstřebatelných velice tenkých nitek ( ,ezonití)pomocí jehel do dermis, kde následně dochází ke stimulaci tvorby kolagenních a elastinových vláken, formování nové, pevnější oporné sítě kůže. Přesnější postup a rozsah úkonu Vám navrhne lékař při první konzultaci, seznámí Vás s průběhem ošetření, volbou typu a charakteru mezonití.

časová náročnost:do 20 min. (záleží na počtu a místě aplikace mezonití) + 30min. k nastoupení účinku anestetického krému.

Cena ošetření: je určena rozsahem ošetření a spotřebovaným materiálem.

Aplikace vstřebatelné intradermální výplně (síťované/ nesíťované kyseliny hyaluronové)

Tímto ošetřením se vrásky okamžitě vyhladí - jemná výplň je " zevnitř" vyplní .

Časová náročnost: ošetření do 30 min. + 30 min. pro nástup účinku anestetického krému

Ošetření se provádí v 1 nebo ve 2 sezeních – druhé sezení slouží k případnému doplnění výplně.

Cena ošetření: je stanovena lékařem dle rozsahu úkonu a spotřeby materiálu.

Kdo se o Vás při zákroku postará
Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

Náš tým

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat