>
222 210 237

Gravitace na naši pleť působí vždy, ať se nám to líbí, nebo ne. Spolu s běžícími roky se zpomaluje regenerační schopnost buněk kůže, aktivita fibroblastů klesá, čímž dochází k ochabování oporné struktury kůže, kůže se mění v méně vypnutou, poklesávají kontury kolem dolní čelisti, poklesává brada a dochází k tvorbě podbradku, ochablé kůže krku.

Co s tím?

Nejlepší je prevence, v tomto případě snaha zajistit, aby k těmto poklesům ani nedošlo!

Dobrá prevence zahrnuje:

  • pravidelné používání kvalitní dermokosmetiky vybrané správně „na míru vaší pleti“,
  • procvičování mimických svalů,
  • stravu bohatou na látky potřebné pro regeneraci a odolnost kůže,
  • pravidelnou aplikaci zpevňující vypínající radiofrekvence, která v buňky tvořící kolagenní, elastinová vlákna a kyselinu hyaluronovou opakovaně povzbuzuje k aktivitě.

A když je pokles kontur již viditelný? I zde nabízíme řešení:

Myostimulace tvářových svalů

Běžnou aktivitou neprocvičíme naše svaly tváře, to může vést k urychlení ochabování kontur. Proto je vhodné denně svaly procvičovat, ev. absolvovat intenzivní kůru „posilování“ svalů tváře, zejména v oblasti dolní čelisti a brady.

Doporučujeme opakovaný „tréning“, potřebný počet ošetření je minimálně 5x s rozestupem min. 3 dnů.

Monopolární, bipolární, nebo frakční mikrojehličková radiofrekvence

Jelikož kožní fibroblasty a kmenové buňky časem „lenivějí,“ je zapotřebí je v aktivitě opakovaně povzbuzovat. Cílem tohoto typu ošetření je pomocí střídavého elektrického proudu, který se v hloubce kůže promění v intenzivní teplo, stimulovat fibroblasty k jejich aktivitě, k tvorbě nových pevných kolagenních, pružných elastických vláken a kyseliny hyaluronové.

Program ošetření se skládá z intenzivní a udržovací fáze. Počet ošetření v jednotlivých fázích je závislý na věku, na výraznosti ochabování kůže, na vzhledu brady.

Výběr metody a program ošetření Vám bude navržen při konzultaci s lékařem.

Aplikace mezonití – mezolifting, 3D lifting

Používáme různé typy nití: hladké, se zoubky, nebo kotvičkou – výběr typu, počtu a uložení nití Vám navrhne lékař při první konzultaci. Při tomto ošetření lékař zavádí do dermis pomocí jehel nebo kanyl PDO nitě (polydioxanové nitě), které se v průběhu následujících cca 6-8 měsíců vstřebávají. Během této doby se kolem zavedených nití formuje nová oporná síť kolagenních vláken, kůže se postupně vypíná, vyhlazuje. V některých případech je viditelný i okamžitý efekt liftingu.

Aplikace tekutých nití Ellance

Při tomto ošetření nedochází k zavedení skutečných nití, nebo výplní, ale k difusní injekční aplikaci speciální látky – kyseliny kapronolaktové, která v místě aplikace stimuluje tvorbu kolagenních a elastických vláken, čímž dochází k vyplnění vrásky, ke zpevnění a vypnutí pleti. Účinek postupně nabíhá a je dlouhodobý – dle výběru typu produktu (S, M, L, E).

Optimální výběr produktu Vám navrhne lékař při vstupní konzultaci.

Intradermální výplně síťovanou kyselinou hyaluronovou

Zapadlou bradu nebo vpadlé vrásky a ochablou kůží v prodloužení nosoretních vrásek lze korigovat hlubokou intradermální výplní se síťovanou kyselinou hyaluronovou.

Za tímto účelem používáme výplně CH ADVANCED 3, nebo OVERAGE.

Konkrétní výběr produktu a jeho množství s Vámi zkonzultuje náš lékař.

Zacíleno na podbradek:

Monopolární radiofrekvence

Podstatou této metody je termolipolýza s cílenou postupnou redukcí tuku v podbradku a vypnutí kůže v místě ošetření a přilehlé oblasti tváře.

Počet ošetření a interval mezi ošetřeními Vám bude navržen při konzultaci s lékařem.

Ošetření doporučujeme kombinovat s mezoterapií elektorporací se zapracováním fosfatidylcholinu, který působí redukci podkožních tukových zásob v oblasti podbradku.

Injekční lipolýza v oblasti podbradku

Při tomto ošetření se lipolytikum (látka rozpouštějící podkožní tuk) injekčně aplikuje přímo do oblasti nežádoucího tukového polštářku v oblasti podbradku.

Ošetření je zapotřebí opakovat, většinou stačí 2 ošetření, s rozestupem 4 – 6 týdnů.

Kdo se o Vás při zákroku postará
Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

Náš tým

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat