>
222 210 237

Pro koho je výkon vhodný:

Trápí Vás pokleslá, ochablá horní či dolní víčka? Pak je chirurgická blefaroplastika pro Vás tou optimální volbou řešení. Výraznější pokles víček se negativně podepisuje na Vašem vzhledu - dělá nechtěně dojem smutného výrazu a způsobuje také celkovou únavu – oči se často zavírají, dostavuje se pocit pálení očí zejména při sledování TV či počítače..

  Vstupní konzultace:

  Pro správnou volbu metody a postupu doporučujeme jako první absolvovat úvodní konzultaci s lékařem s ozřejměním závažnosti poklesu víček. Behem této konzultace absolvujete také anamnestický rozhovor, dále poučení o dodržování potřebných opatření před a po výkonu, vše o průběhu výkonu a samozřejmě i cenu.

  Průběh výkonu:

  V úvodu výkonu chirurg opět zkontroluje stav kůže víček a zakreslí si rozsah odstranění přebytečné kůže víček. Pak během účinku lokální anestesie skalpelem odstraní přebytečnou kůži víček a v případě potřeby i přebytečné tukové polštářky v okolí oka. Následuje šití a zajištění stehu speciální náplastí. Po výkonu v klidu a s úsměvem odcházíte, nejlépe s doprovodem, domů. Jelikož během výkonu působí jen lokální anestesie ( není zapotřebí celková anestesie) , můžete s operatérem a jeho týmem klidně komunikovat a věřte, že na sálku máme vždy příjemnou atmosféru.

  Cena:

  Druh zákrokuCena
  Blefaroplastika horních víček skalpelemcca 60 min15 000 Kč
  Blefaroplastika dolních víčekcca 60 - 90 min17 000 Kč
  Blefaroplastika horních i dolních víček cca 120 min30 000 Kč

  NOVINKA ! V případě jen mírného ochabnutí kůže víček je vhodné využít ošetření plazmovým generátorem – plazmou, tj. čtvrtým skupenstvím hmoty. Toto ošetření je zcela bez skalpelu, bez řezání, pouze v lokální anestesii krémem, s trváním do 30min. Následně po tomto ošetření je rychlejší hojení.

  Chcete znát
  výsledky zákroku?

  Prohlédněte si výsledky výkonů.

  Kdo se o Vás při zákroku postará
  Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

  Náš tým

  Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
  Neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci s našim lékařem
  Chci se objednat