>
222 210 237
25.02.2020


A1) Jarní rejuvenace pleti – pro zpevnění ochabující pleti, zpevnění a pozvednutí kontur tváře, podbradku, pro redukci vrásek, pigmentových skvrn i léčbu akné.

Balíček je kombinován s cílem sjednocení barvy pleti, zlepšení její struktury, pro zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – dá se aplikovat v akutní fáze akné (v tom případě doporučujeme variantu čištění pleti kavitačním ultrazvukem a další dočištění manuálně, cena za manuální dočištění bude přičtena k základní ceně balíčku)

Balíček obsahuje:

celkem 4x čištění pleti s možností výběru:
 •     UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky dermis s efektem hlubokého čištění pleti a současné mikromasáži mimických svalů, k tomu paralelně probíhající čištění pleti elekt.proudem 
 •     nebo mikrodermabraze sterilní krystalky se současným působením biostimulačního laseru

 • Následuje další krok ošetření pleti:
 • 2x ošetření monopolární radiofrekvencí (radiotermolifting) – příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí pro stimulaci aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k revitalizaci pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken a kyseliny hyaluronové, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v kůži a podkoží, s výsledným zpevněním pleti, zlepšením struktury pleti, redukcí vrásek, zmenšení pórů i redukci výsevu akné, s urychlením hojení akné.  V případě  aktivního akné přidáváme zdarma chvíli světelné terapie zdarma.
 • 2x ošetření pulzním světlem CPL – působením pulzního světla vybrané vlnové délky ( výběr vlnových délek světla dle problému pleti) se barva pleti sjednocuje, redukují se povrchové pigmentové skvrny, uzavírající se tenoučké drobné rozšířené cévky (například při růžovce), zjemňují se jizvy a redukuje se i aknosní výsev ( CPL vybrané vlnové délky podstatně snižuje  rozsah osídlení pleti bakteriemi působících akné jak na povrchu pleti, tak i do jisté hloubky pokožky).
 • k balíčku možnost zakoupení cenově výhodného pěstícího a parafinového zábalu rukou - je skvělé touto cestou dopřát péči i kůži rukou :)
 • Cena balíčku ošetření v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře: 7 500Kč/  v balíčku 4 návštěvy
  Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu/nebo zad při jednom sezení (doporučujeme!): 9 500Kč/ v balíčku 4 návštěvy

  A2) Intenzivní stimulace a biorevitalizace pleti

  Balíček je kombinován s cílem redukce jemných i hlubších vrásek, intenzivního zpevnění pleti, s působením proti výraznějšímu poklesu kontur tváře a pro zlepšení struktury pleti, redukci jizev po akné nebo jizev po operaci či úrazu kdekoliv na těle.

  Balíček obsahuje:

  • 1x intenzivní MIKROJEHLIČKOVÝ FRAKČNÍ RADIOTERMOLIFTING se současnou MEZOTERAPIÍ s „nadopováním“ pleti důležitými aktivními látkami, vitamíny, minerály aminokyselinami pro intenzivnější novotvorbu kolagenních a elastinových vláken, kyseliny hyaluronové, pro maximální regeneraci pleti/ kůže.
  • 1x výživný koncentrát aplikovaný výše uvedenou metodou,
  • při další návštěvě: 1x injekční BIOREVITALIZACE s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové a koncentrátu aktivních látek pro zintenzivnění revitalizace pleti a zlepšení její hloubkové hydratace. ošetření provádí lékař, injekčně aplikujeme jen certifikované zdravotnické prostředky.
  • k balíčku možnost zakoupení cenově výhodného pěstícího a parafinového zábalu rukou - je skvělé touto cestou dopřát péči i kůži rukou :)
  • k balíčku lze cenově výhodně zakoupit pro domácí péči pěstící masku dle potřeb/ slastností pleti - tak opakovaně i doma dodávat pleti větší množství potřebné výživy 1x do týdne :)

     Cena balíčku ošetření v akci:

       Varianta A) pro ošetření tváře nebo dekoltu: 7 800Kč
       Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení (doporučujeme!): 8 800Kč.


  A3) Injekční opakovaná bio-revitalizace pleti

   Dopřejte své pleti ještě během jarního období potřebnou výživu, aminokyseliny, hydrataci, kyselinu hyaluronovou – dodejte své krásné pleti ještě před létem  vše potřebné, vraťte jí její svěžest a jas!

   Balíček obsahuje:

   • 2x injekční aplikace kyseliny hyaluronové s aminokyselinami, nebo hydratující kys.hyaluronové s rozjasňující kyselinou jantarovou ( cenný antioxidant redukující tvorbu pigmentových skvrn )


   Cena balíčku: 8 000Kč/ 2 návštěvy ( v ceně je započtena aplikace anestetického krému)


   A4) Nevýrazné rty? Nebo je libo osvěžení rtů?

    Pokud máte malé rty, nebo  Vaše  rty ztrácí svůj tvar či objem, tato metoda  zkrášlení s doplněním síťovanou kyselinou hyaluronovou je optimální volbou.

    Balíček obsahuje:

    • 1x aplikace intradermální výplně určené pro tvarování / zvětšení rtů,  aplikujeme pouze certifikovaný zdravotnický prostředek. Pro ošetření rtů v této akci: společností MEDICONTUR dodávaný produkt Belotero Lips/ 1 stříkačka. 

     Cena: 3 900Kč


   B1) Efektivně proti celulitidě, pocitu těžkých nohou, pro jarní detox

  Celulitida je problém cca 90% žen, ať už cvičíte nebo ne, navíc dnešní sedavé zaměstnání tento stav žel ještě více zhoršuje. V tomto balíčku kombinujeme metody podstatně zlepšující drenáž podkoží problematických partií, stimulující novotvorbu kapilár v kůži i podkoží a tím i zlepšující metabolické procesy a buněčný obrat v ošetření oblasti. Jde o možnou nejefektivnější kombinaci pro prevenci i pro již existující celulitidu I.-II. stupně.

  Balíček obsahuje:

  • 6x symetrické ošetření tělových partií (například přední, nebo zadní strana obou stehen, nebo hýždí, nebo boků, nebo paží) PODTLAKOVOU MASÁŽÍ S MULTIPOLÁRNÍ EFEKTIVNÍ RADIOFREKVENCÍ,  
  • 6x KOMPRESNÍ KALHOTOVÁ KOMPRESNÍ LYMFODRENÁŽ, 50 min. navazující hned po předešlém přístrojovém ošetření, 
  • k balíčku možnost  cenově  zvýhodněného zakoupení produktu pro péči o kůži těla s pěstícím, drenážujícím a lipolytickým efektem.

  Cena balíčku v akci:   6 500Kč.


  B2) Přebytečné tukové polštářky ? Kryo ošetřením zredukujeme!

  Pokud máte v některých tělesných partiích výraznější podkožní tukové zásoby a ne a ne se jich zbavit ani cvičením, doporučujeme Vám právě tuto kombinaci efektivních ošetření. Metoda „kryoliposculpt“ je ověřená a bezpečná neinvazivní bezbolestná metod redukce podkožních tukových polštářků " mrazem". Je bez omezení životního programu a lze ji bez opakovat.

  Balíček obsahuje:

  • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT:  2 oblastí najednou , t.j. ošetření 2 hlavicemi najednou(lze využít pro symetrické ošetření oblastí těla),
  • 2x ošetření stejných oblastí estetickou rázovou vlnou - tato metoda dopomůže ke zlepšení prokrvení a urychlení " úklidu" rozrušených nežádoucích tukových buněk podkoží,
  • k balíčku možnost zakoupení cenově výhodně produktu pro péči o kůži těla s pěstícím, drenážujícím a lipolytickým efektem. 

  Cena v akci:

  Cena balíčku: 3 000Kč, 
  možnost zakoupení dalšího kryo ošetření v případě : 2 900Kč.


  Další tělová ošetření cenově výhodně:

  - monopolární radiofrekvence pro zpevnění pleti a redukci podkožních tukových polštářků: 20minut, sleva z původních 1 800Kč na 1100Kč,   40minut,sleva z původních 2 900Kč na 2 000Kč,
  - kavitace se současnou radiofrekvencí pro zintenzivnění redukce podkožní tukové tkáně:  20minut, sleva z původních 1 200Kč na   800Kč,   40minut,sleva z původních 2 000Kč na 1 400Kč,
  - kavitace samotná pro redukce podkožních tukových buněk, lze aplikovat každý týden 1x: 20minut, sleva z původních    800Kč na   500Kč,   40minut, sleva z původních 1 400Kč na   900Kč,¨
  -estetická rázová vlna k redukci celulitidy všech stupňů závažnosti, po liposukcích: ošetření 1 oblasti se slevou z původních 500Kč na 300Kč, 2 oblastí se slevou z původních 1 000Kč na 600,
  - ke všem výše uvedeným ošetřením doporučujeme hned navázat kompresní kalhotovou lymfodrenáží, cena 200Kč.


  Dálší akce pro Vaši zdravou krásu:

  plazmaterapie (může být tvářová či vlasová)                             3 900Kč (1 zkumavka)

  obohacená plazmaterapie ( tvář, nebo vlasová kůže)               5 500Kč ( 1 zkumavka plazmy a 1 stříkačky kyseliny hyaluronové nesíťované s kyselinou jantarovou nebo jinými aktivními látkami)

  omlazení aplikací aplikací mezonití                                            se slevou 20%

  redukce pocení v podpaží botulinumtoxinem                            9 000Kč

  infuzní intravenozní aplikace vitaminu C                                    1 200Kč

  epilace ( Rf jehla, CPL, laserová diodová)                                  se slevou 20% ( platí jen pro měsíc březen)

Zpět na výpis článků