VOLEJTE    222 210 237

První pohled každého z nás při komunikaci s druhým člověkem patří jeho očím, tváři. O svůj vzhled se snažíme pečovat, ovšem i při maximální domácí péči postupem času nastávají na tváři změny způsobené „ všemocnou“ gravitací. Poklesává čelo, ochabují víčka a vznikají kožní převisy.  Žel tím tvář nabývá smutného, unaveného vzhledu, byť se tak necítíte a třeba jste plni vitality. Kromě estetické stránky ( ochablá kůže,  zmnožení vrásek v okolí nad obočím a na čele…) může docházet i ke zdravotním problémům, k větší únavě očí, vysychání očí, ke zmenšení zorného pole...

Je-li kožní převis na víčkách výraznější, je plastická chirurgická blefaroplastika tou nejefektivnější cestou řešení Vašeho problému.  Náš operatér díky svým dovednostem neřeší stav jen z hlediska plastické chirurgie, ale i z úhlu pohledu oftalmologického, nabízíme vám tedy touto cestou maximum, co v očním okolí lze při této operaci poskytnout.

Vstupní konzultace:

Pro správnou volbu metody a postupu ošetření doporučujeme absolvovat prvně konzultaci u našeho odborného lékaře s cílem ozřejmit závažnost stavu a během níž se dovíte vše o přípravných krocích před operací, o samotné operaci i o režimu po ní, budete obeznámen s cenou výkonu a obdržíte i „předoperační“ balíček. Určitě není třeba mít před výkonem velké obavy, uvidíte, že odejdete s úsměvem.

Průběh výkonu:

V úvodu výkonu operatér zkontroluje stav kůže víček a zakreslí rozsah výkonu, zhotoví se fotodokumentace. Po celou dobu s Vámi přátelsky a vstřícně komunikujeme a Vy nemusíte mít obavy kdykoliv se na cokoliv zeptat. Po aplikaci injekční anestesie už nic necítíte, klidně odpočíváte a odborný tým se věnuje vašim víčkám. Během operace je odstraněna přebytečná kůže víček a v případě potřeby i přebytečné tukové váčky, xantelezmata či benigní kožní výrůstky v blízkém očním okolí.  Následuje šití a zajištění oblasti speciální náplastí. Po výkonu s úsměvem odcházíte, nejlépe s doprovodem, domů.

Časová náročnost výkonu:

Operace horních víček cca 60min.

Operace dolních víček cca 60-90min

Cena:

Blefaroplastika horních víček skalpelem: 11 000Kč 

Blefaroplastika dolních víček: 13 000Kč 

Blefaroplastika  horních i dolních víček: 23 000Kč 

NOVINKA !  - V případě jen mírného ochabnutí kůže víček je vhodné využít ošetření plazmovým generátorem – plazmou, tj. čtvrtým skupenstvím hmoty. Toto ošetření je zcela bez skalpelu, bez řezání, pouze v lokální anestesii a s rychlejším hojením - více: http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/technologie-metody-osetreni/voltaicky-oblouk-plazma-4-skupenstvi-hmoty