222 210 237
25.02.2020

Pro omlazení pleti, redukci vrásek, i tvarování křivek těla.

Možnost nákupu:

DUBEN, KVĚTEN 2023

1) Jarní rejuvenace pleti – pro zpevnění ochabující pleti, zpevnění kontur tváře a podbradku, redukci vrásek, pigmentových skvrn i akné.

Balíček je kombinován s cílem sjednocení barvy pleti, zlepšení její struktury, pro zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – dá se aplikovat v akutní fáze akné (v tom případě doporučujeme variantu čištění pleti kavitačním ultrazvukem a další dočištění manuálně). Cena manuálního dočištění k doplacení od 500Kč/ 30min.

Balíček obsahuje:

 • celkem 4x čištění pleti s možností výběru:
 •     UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky dermis s efektem hlubokého čištění pleti a současné mikromasáži mimických svalů, k tomu paralelně probíhající čištění pleti elekt.proudem 
 •     nebo mikrodermabraze sterilní krystalky se současným působením biostimulačního laseru,
 • následuje další krok ošetření :
 • 2x ošetření monopolární radiofrekvencí (radiotermolifting) – příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí pro stimulaci aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k revitalizaci pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken a kyseliny hyaluronové, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v kůži, s výsledným zpevněním pleti, zlepšením struktury pleti, redukcí vrásek,  zmenšení pórů i redukci výsevu akné,
 • 2x ošetření pulzním světlem CPL – působením pulzního světla vybrané vlnové délky se barva pleti sjednocuje, mizí povrchové pigmentové skvrny, uzavírající se tenoučké drobné rozšířené cévky (například při růžovce), zjemňují se jizvy a redukují se i aknosní výsevy ( CPL vybrané vlnové délky podstatně snižuje  rozsah osídlení pleti bykteriemi působících akné jak na povrchu pleti, tak i do jisté hloubky pokožky.
 • k balíčku možnost zakoupení s 30% slevou RENLIVE Flour 4  čistící pěny - ideální produkt pro  denní  péči o nečistou,  zanesenou, aknosní , citlivou pleť. ( lze vybrat i jiný produkt RENLIVE dle problému pleti)
 • Cena balíčku ošetření v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře: 7 500Kč,
  Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu/nebo zad při jednom sezení (doporučujeme!): 9 500Kč.

  2) Intenzivní stimulace a biorevitalizace pleti

  Balíček je kombinován s cílem redukce jemných i hlubších vrásek, zpevnění pleti, s působením proti poklesu kontur tváře a zlepšení struktury pleti, redukci jizev po ekné nebo úrazu.

  Balíček obsahuje:

  • 1x intenzivní MIKROJEHLIČKOVÝ FRAKČNÍ RADIOTERMOLIFTING se současnou MEZOTERAPIÍ s „nadopováním“ pleti důležitými aktivními látkami, vitamíny, minerály aminokyselinami pro intenzivnější novotvorbu kolagenních a elastinových vláken, kyseliny hyaluronové,
  • 1x výživný koncentrát aplikovaný výše uvedenou metodou,
  • při další návštěvě: 1x injekční BIOREVITALIZACE s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové a koncentrátu aminokyselin pro zintenzivnění revitalizace pleti a zlepšení její hloubkové hydratace.
  • k balíčku možnost zakoupení s 30% slevou RENLIVE MASK pro zdokonalení domácí péče a zlepšení výživy pleti - výběr dle problému a typu pleti.

  Cena balíčku ošetření v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře nebo dekoltu: 7 800Kč,
  Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení (doporučujeme!): 8 800Kč.

  3) Proti celulitidě

  Celulitida je problém cca 90% žen, ať už cvičíte nebo ne, navíc dnešní sedavé zaměstnání tento stav žel ještě více zhoršuje. V tomto balíčku kombinujeme metody podstatně zlepšující drenáž podkoží problematických partií, stimulující novotvorbu kapilár v kůži i podkoží a tím i zlepšující metabolické procesy a buněčný obrat v ošetření oblasti. Jde o možnou nejefektivnější kombinaci pro prevenci i pro již existující celulitidu I.-II. stupně.

  Balíček obsahuje:

  • 6x symetrické ošetření tělových partií (například přední, nebo zadní strana obou stehen, nebo hýždí, nebo boků, nebo paží) PODTLAKOVOU MASÁŽÍ S MULTIPOLÁRNÍ EFEKTIVNÍ RADIOFREKVENCÍ,  
  • 6x KOMPRESNÍ KALHOTOVÁ KOMPRESNÍ LYMFODRENÁŽ, 50 min. navazující hned po předešlém přístrojovém ošetření,
  • 1x RENLIVE bylinný koncentrát pro efektivnější detoxikaci těla
  • k balíčku možnost zakoupení s 30% slevou RENLIVE TOTAL BODY nebo jiného produktu na tělo za účelem pěstění kůže a zlepšení drenáže kůže i podkoží.

  Cena balíčku v akci:

  Cena balíčku: 6 500Kč.

  4) Přebytečné tukové polštářky ? Kryo ošetřením zredukujeme!

  Pokud máte v některých tělesných partiích výraznější podkožní tukové zásoby a ne a ne se jich zbavit, doporučujeme Vám právě tuto kombinaci efektivních ošetření. Metoda „kryoliposculpt“ je oveřená a bezpečná neinvazivní bezbolestná metod redukce podkožních tukových polštářků. Je bez omezení životního programu a lze ji bez poškození opakovat.

  Balíček obsahuje:

  • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT 2 oblastí najednou (lze využít symetricky nebo ne),
  • 1x drenážující lipolytický a současně vyživující RENLIVE TOTAL BODY produkt na celé tělo ( vhodný i pro efektivní péči v případě  lipedému) 
  • k balíčku možnost zakoupení s 30% slevou RENLIVE TOTAL BODY nebo RENLIVE HEAT Spr. pro podstatné  zvýšení prokrvení oblastí s tukovým přebytkem( stačí nastříkat sprej, není třeba roztírat rukou) 

  Cena v akci:

  Cena balíčku: 3 800Kč, 
  možnost zakoupení dalšího kryo ošetření: 2 500Kč.

  6) Malé nevýrazné rty? Nebo je libo osvěžení rtů? Zlepšení kontur?

  Pokud máte nevýrazné rty, nebo ztrácejí svůj tvar či objem, právě pro Vás je vhodná tato metoda doplnění na podkladě síťované kyseliny hyaluronové.

  Balíček obsahuje:

  • 1x aplikace intradermální výplně určené pro tvarování / zvětšení rtů ...aplikovaný produkt Belotero Lips 0,6ml 

   Cena: 4 800Kč

  7) Injekční opakovaná bio-revitalizace pleti

  Dopřejte své pleti ještě během jarního období potřebnou výživu, aminokyseliny, hydrataci, kyselinu hyaluronovou – připravte ji na slunečné léto.

  Balíček obsahuje:

  • 2x injekční aplikace kyseliny hyaluronové s aminokyselinami, nebo hydratující kys.hyaluronové s rozjasňující kyselinou jantarovou ( cenný antioxidant redukující tvorbu pigmentových skvrn )


  Cena balíčku: 8 000Kč.

  Dále:

  plazmaterapie (může být tvářová či vlasová)                             3 500Kč (1 zkumavka)

  obohacená plazmaterapie ( tvář, nebo vlasová kůže)               4 500Kč ( 1 zkumavka)

  redukce pocení v podpaží botulinumtoxinem                            7 900Kč

Zpět na výpis článků