>
222 210 237
01.09.2022

Milé naše klientky, klienti,
Krásné prosluněné horké léto je za námi, pomalu ale jistě ubývá dráždivých slunečních paprsků, dny se zkracují a my můžeme podzimní dny vesele využít pro intenzivnější metody omlazení, pro regeneraci sluncem a letním větrem vyčerpané pleti,  pro doplnění všech výživných látek pleti cestou mikrojehičkování či injekční mezoterapií.


Opět máme pro vás sestavené efektivní luxusní balíčky, extra pro podzimní období, pro omlazení tváře, krku, dekoltu, rukou

Samozřejmě jsme  mysleli i na podzimní detoxikaci, na posílení imunity infuzní aplikací vysoké dávka vitaminu C,  také na formování postavy a redukci strií či jizev na těle.

Naším cílem je Vaše zdravá krása, posílení zdraví a vitality... sebevědomí.


Těšíme se na vás,

 tým AMARYLLIS CENTRA PRAHA : MUDr. Zlatka Takácsová - hlavní lékař centra, Zuzka Veselá - odborná dermokosmetička, Mgr. Miloslav Krátký - business development manager.

1) DRACULOTERAPIE - plazmaterapie pro regeneraci a omlazení

Máte po létě unavenou, vyprahlou pleť a potřebujete rychlejší regeneraci? Dopřejte své pleti velkou dávku vlastního elixíru mládí, plnou nálož těch nejcennějších růstových faktorů, vitaminů, minerálů , ev. v kombinaci s hydratující kyselinou hyaluronovou a  omlazující kyselinou jantarovou. Nebo  chcete během podzimu zapracovat na regeneraci vlasové pokožky ? Trápí Vás řídnutí a slábnutí vlasů ?

 • pro koho : pro pleť, která je po letní dovolené mdlá, unavená a potřebovala by rychlou silnou vzpruhu, pro pleť s akné,
 • můžete zvolit samotnou plazmaterapii, nebo v kombinaci s hydratující kyselinou hyaluronovou a  regenerující kyselinou jantarovou,
 • během ošetření je do kůže aplikovaná krevní plazma bohatá na cenné výživné látky, vlastní kmenové buňky a důležité růstové a obranné faktory a díky tomu pleť v maximální míře regeneruje, zrychlí se její hojení a redukují se patologické stavy (zrychlení regenerace kůže po opakovaném vystavování se slunečním paprskům, zrychlení hojení akné...)
 • síla koncentrátu aktivních látek se projeví i po ošetření vlasové pokožky - ošetření působí proti vypadávání a slábnutí vlasů, dále v mnoha klinických studiích se potvrzuje velice příznivý efekt současně aplikované kyseliny hyaluronové a jantarové do vlasové kůže
 • ideální kombinací pro celkovou regeneraci pleti s urychlením buněčné obnovy je mikrokrystalická dermabraze se současným spolupůsobením biostimulačního laseru a následně plazmaterapie při jednom sezení( dop. MUDr. Zlatky Takácsové)

Cena v akci:

1 zkumavka plazmy 3 800 Kč,
2 zkumavky plazmy při jednom sezení 6 500 Kč,
1 zkumavka plazmy se současnou aplikací kyseliny hyaluronové  a jantarové 7 200 Kč.

Vlasová kůže:
1 zkumavka plazmy 3 800 Kč,
1 zkumavka plazmy se současnou aplikací kyseliny hyaluronové a jantarové 7 200 Kč.                
REZERVOVAT TERMÍN

2) RYCHLÝ REFRESH vyčerpané pleti, s ošetřením barevné nesourodosti - PEELING

Je nám jasné, že nemusíte být zrovna kamarádkou injekčních jehel, ale i tak byste chtěla pro svou pleť maximum toho nejlepšího „refreshe“? Nebo na Vaší pleti zanechalo léto pigmentové flíčky? Máme pro Vás několik verzí peelingu – a samozřejmě náš odborný lékař Vám rád pomůže vybrat tu optimální„ na míru“ Vaší pleti:

Chemický peeling kyselinou glykolovou, mandlovou, nebo salicylovou, Jessenrovým roztokem, s TSA, ev. jinými kyselinami – výběr dle potřeb pleti

 • pro osvěžení pleti, pro zrychlení obnovy sluncem poškozené pleti, pro redukci pigmentových skvrn, pro redukci akné,
 • vhodná pro intenzivnější účinek je kombinace mikrokrystalické dermabraze se současným působením biostimulačního laseru a následného chemického peelingu např. kyselinou glykolovou nebo jinou dle problému s pletí.
 • Cena v akci za 1 ošetření tváře: 1 800 Kč

Karbonový laserový peeling, známý také jako "Hollywood peeling"

 • pro pleť unavenou, se zánětlivými změnami s přáním rychlejšího hojení, pro pleť s narušenou strukturou, pigmentovými skvrnami, i pro pleť s aktivním akné – napomáhá ke zrychlení regenerace i hojení různých nedostatků pleti, k redukci jizev, redukci pigmentových skvrn..
 • Cena v akci za 1 ošetření tváře: 1 800 Kč, lze se slevou domluvit i ošetření jiné oblast: záda, dekolt.

Mikrodermabraze sterilními krystalky se současným působením biostimulačného laseru

 • tato abraze bez následného olupování bezpečně odstraní vrchní zrohovatělou starou vrstvu kůže a díky spolupůsobení biostimulačného regeneračního laseru urychlí obnovu sluncem poškozených buněk kůže i v hlubších vrstvách, také redukuje vrásky, jizvy..napomáhá homoogennímu celistvému vzhledu pleti,
 • ošetření je ideálním krokem č. 1 před následnou aplikací výživných koncentrátů,
 • lze využít nejen pro pleť, ale i pro vlasovou pokožku – při léčbě vypadávání a slábnutí vlasů, abraze odstraňuje buněčný odpad a hormonální metabolity brzdících růst vlasů, ideální ošetření před aplikací výživného vlasového koncentrátu.
 • Cena v akci za 1 ošetření tváře: 600 Kč, pro ošetření skalpu: 800 Kč.                   REZERVOVAT TERMÍN

3) Klinicky ověřený radiotermolifting pro zpevnění ochabující pleti, pro redukci vrásek, akné, proti poklesávání kontur tváře

Balíček je sestaven  s cílem zlepšení struktury pleti tváře, krku, dekoltu, pro její zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – lze aplikovat v akutní fázi akné a následně dochází k redukci přílišné mazotvorby.

Balíček obsahuje:


 • 2x ošetření MONOPOLÍÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ - radiotermolifting –příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí až do hloubky kůže a podkoží, se stimulací aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k rychlejší obnově pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken, ke zvýšené tvorbě kyseliny hyaluronové, nové cévní sítě, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v pleti, s výsledným zpevněním kůže, zlepšením její struktury, redukci vrásek, pórů i akné.
 • Cena balíčku v akci:
 • - pro 2x ošetření tváře: 4 800 Kč,
  - pro 2x ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení: 7 800 Kč.                         
  REZERVOVAT TERMÍN


  4) Intenzivní ošetření mikrojehličkováním dermapenem se 

  současným zapracováním výživného koncentrátu

  Balíček ošetření pro redukci pigment. skvrn, pro zlepšení struktury pleti, pro rozjasnění pleti, pro redukci jizev např. po akné, pro redukci vrásek únava pleti, pigmentové skvrny, jizvy po akné...)

  Balíček obsahuje: 

  - 2x ošetření MIKROJEHLIČKOVÁNÍ dermapenem celé tváře, nebo tváře a krku, nebo i dekoltu, se současným zapracováním výživného koncentrátu  vybraného dle nedostatku pleti ( vrásky, 

  unavená mdlá pleť, pigmentové skvrny, jizvy po akné...), interval ošetření 3-4 týdny, 
  - v ceně započtena aplikace anest. krému,
  - v ceně započtena 1 ampule koncentrátu  pro současnou mezoterapii.
  Cena balíčku v akci:
  - pro 2x ošetření tváře: 5 500 Kč,
   pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení: 10 000 Kč.                          REZERVOVAT TERMÍN

   

  5) Fotorejuvenace 

  Pleť po letní dovolené je někdy poseta pigmentovými flíčky, pihami.... dle mého názoru jsou pihy hezké, ale někomu třeba nevyhovují. A tak pro ně, poté co " vyčichne" opálené zabarvení pleti, je tady možnost absolvovat ošetření s působením KALIBROVANÉHO PULZNÍHO SVĚTLA. Pulzní světlo působí se širším spektrem vlnových délek, může tedy při správném použití redukovat vícero nedostatků pleti: pigmentové skvrny, červeň tváře, krku i dekoltu - růžovku, harmonizuje a podstatně zlepšuje texturu pleti.

    Cena v akci:

  - pro ošetření tváře nebo dekoltu: 2300Kč
  - pro ošetření tváře a krku: 3000Kč                                                                         REZERVOVAT TERMÍN


  6) Kompletní detoxikace - připravte své tělo i pleť na zimu

   Balíček ošetření obsahuje:

  - 5x kompresní kalhotovou lymfodrenáž, s předešlou aplikací oleje na dolní končetiny s obsahem rostlinných extraktů s posilujícím drenážujícím a pěstícím efektem, 50min.
  - současně 5x příjemná manuální masáž tváře s cílem uvolnění a zapomenutí na stres každodenního života
  - v průběhu ošetření k dispozici detoxikační nápoj ze léčivých 25bylin. 

  Cena balíčku v akci: 2000 Kč                                                                                    REZERVOVAT TERMÍN
  Cena balíčku v akci při současném ošetření tváře, krku nebo dekoltu během každé lymfodrenáže( lze čerpat i z  podzimních balíčků): 1600 Kč.

  7) Přebytečné faldíky?

  Naše ověřené bezbolestné řešení: zmrazit a rozbít!
  Pro podkožní tukové zásoby, kterých ne a ne se zbavit cvičením či redukční dietou.

  Ošetření podložené závěry mnoha klinických studií a zkušenostmi spokojených klientů, při kterém jsou přebytečné podkožní tukové polštářky ošetřené výrazným chladem (až - 10 °C), následně se tukové buňky rozpadají a jsou imunitním systémem odstraněné, v balíčku obsažená opakovaná estetická rázová vlna rozmělní tukové shluky a současně výrazně napomáhá „úklidové četě“ zbavit se odumřelých tukových buněk.

  Odstranění tukové zásoby

  Balíček obsahuje:

  • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT certifikovaným zdravot. přístrojem FUSIOMED: 2 oblastí najednou (lze výhodně využít na symetrické oblasti),
  • 2x ošetření předmětné oblasti ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU.

  Cena balíčku v akci:

  Celý balíček 1x: 3 000 Kč,
  Celý balíček 2x: 5 500 Kč.                                                                                                   
  REZERVOVAT TERMÍN

  8) Bohatá vitamínová infuze pro zdraví, krásu a vitalitu

  Náš trávící systém má pro vstřebání vitamínů určitý limit. Tak je to např. i s vitamínem C, pokud ho sníte příliš, ani tak se tato dávka plně nevstřebá. Proto máme pro Vás možnost dostat tento vitamin do těla formou infuze přímo do žilní krve…tak se vitamín C dostane všude, kam je zapotřebí:

  • urychluje hojení a regeneraci, vhodný před i po operacích,
  • zlepšuje regeneraci kloubů,
  • je důležitým faktorem při tvorbě kolagenních vláken, je potřebný v boji proti stárnutí, pro redukci vrásek a ochabování tkání,
  • posiluje imunitní odolnost, optimální proti opakujícím se infekcím a zánětům,
  • harmonizuje autoimunitní onemocnění, redukuje alergické reakce,
  • podporuje metabolismus tuků, vstřebání železa, detoxikaci a regeneraci jater,
  • zvyšuje antioxidační kapacitu organismu – prvotřídní bojovník proti volným radikálům,
  • zvyšuje psychickou kondici,
  • vhodné jako podpůrná terapie při nádorovém onemocnění v jakémkoliv stádiu.

  Pro prevenci doporučujeme: 1x do týdne 1 vitamínovou infuzi, opakovat 3-4x.

  Pro terapii: doporučujeme protokol dle zvážení našim odborným lékařem - internistou.

  Vitamínová infuze

  Balíček obsahuje:

  • 3 infuze vitamínu C ve vysoké dávce

  Cena balíčku v akci:
  -  za 3 infuze: 3 500 Kč                                             REZERVOVAT TERMÍN

Zpět na výpis článků