VOLEJTE    222 210 237     info  AKTUÁLNĚ

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ,  herečka, šansoniérka

Paní Světlana je našim pravidelným milým hostem a rozhodně na její pleti nepoznáte její věk. Příjemně si u nás odpočine, načerpá energii a vedle toho absolvuje ošetření thermoliftingem  u naší šikovné kosmetičky Hanky, nebo některá omlazující ošetření u paní doktorky MUDr. Zlatky Takácsové.

Paní herečka s maximálním nasazením s neopakovatelným hlasem – vidět a slyšet jste ji mohli v komorním muzikálu „ MILOVAT K SMRTI“, který přes slavné písně vypráví fascinující příběh Edith Piaf, legendy francouzského šansonu.   V inscenaci FRIDA KAHLO ztvárnila slavnou mexickou  malířku, aktivistku a i tady vynikne její hlas - v temperamentních mexických písních.  V těchto měsících můžete paní Světlanu „ potkat“ v divadle ve skvělém muzikálu  „SESTRA V AKCI“.

V televizi jste měli možnost ji zahlédnout v pořadu „ Možná přijde i kouzelník“, nebo v inscenaci „Nebožtík si nepřál květy“, nebo ve filmu „ Láska z pasáže“, „Poslední mejdan“, v seriálu“ První krok“.

Jako zpěvačka se zamilovala do písniček 20.-40.let. Na CD vydala tituly“ Marlene“, „ Láska je jako fatamorgána“, „ Jsem dívka v rytmu zrozená“, „ Láska se vrací“…

My jsme si oblíbili její CD s mantrami, které můžete často slyšet v našem Amaryllis centru :-)