222 210 237
25.02.2020

Pro omlazení pleti, redukci vrásek, i tvarování křivek těla.

Možnost nákupu:
DUBEN, KVĚTEN 2022

1) Jarní rejuvenace pleti – pro zpevnění ochabující pleti, zpevnění kontur tváře a podbradku, redukci vrásek, pigmentových skvrn i akné.

Balíček je kombinován s cílem sjednocení barvy pleti, zlepšení její struktury, pro zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – dá se aplikovat v akutní fáze akné (v tom případě doporučujeme variantu čištění pleti kavitačním ultrazvukem a další dočištění manuálně). Cena manuálního dočištění k doplacení od 500Kč/ 30min.

Balíček obsahuje:

 • celkem 4x čištění pleti s možností výběru:
 •     UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky dermis, nebo
 •     mikrodermabraze sterilní krystalky se současným působením biostimulačního laseru
 • 2x ošetření monopolární radiofrekvencí (radiotermolifting) – příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí pro stimulaci aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k revitalizaci pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken, kyseliny hyaluronové, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v kůži, s výsledným zpevněním, zlepšením struktury, redukcí vrásek, pórů i akné,
 • 2x ošetření pulzním světlem CPL – působením pulzního světla vybrané vlnové délky se barva pleti sjednocuje, mizí povrchově uložené pigmentové skvrny, uzavírající se drobné rozšířené cévky (například při růžovce), zjemňují se jizvy a redukují se i aknosní výsevy.
 • Cena balíčku ošetření v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře: 7 200Kč,
  Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení (doporučujeme!): 9 400Kč.

  2) Intenzivní stimulace a biorevitalizace pleti

  Balíček je kombinován s cílem redukce jemných i hlubších vrásek, zpevnění pleti, s působením proti poklesu kontur tváře a zlepšení struktury pleti.

  Balíček obsahuje:

  • 1x intenzivní MIKROJEHLIČKOVÝ RADIOTERMOLIFTING se současnou MEZOTERAPIÍ s „nadopováním“ pleti důležitými aktivními látkami, vitamíny, minerály aminokyselinami pro intenzivnější novotvorbu kolagenních a elastinových vláken, kyseliny hyaluronové,
  • 1x výživný koncentrát aplikovaný výše uvedenou metodou,
  • 1x injekční BIOREVITALIZACI s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové a koncentrátu aminokyselin pro zintenzivnění revitalizace pleti a zlepšení její hloubkové hydratace.

  Cena balíčku ošetření v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře nebo dekoltu: 7 800Kč,
  Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení (doporučujeme!): 8 800Kč.

  3) Proti celulitidě rázně

  Celulitida je problém cca 90% žen, ať už cvičíte nebo ne, navíc dnešní sedavé zaměstnání tento stav žel ještě více zhoršuje. V tomto balíčku kombinujeme metody podstatně zlepšující drenáž podkoží problematických partií, stimulující novotvorbu kapilár v kůži i podkoží a tím i zlepšující metabolické procesy a buněčný obrat v ošetření oblasti. Jde o možnou nejefektivnější kombinaci pro prevenci i pro již existující celulitidu I.-II. stupně.

  Balíček obsahuje:

  • 6x symetrické ošetření tělových partií (například přední, nebo zadní strana obou stehen, nebo hýždí, nebo boků, nebo paží) ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU s použitím bylinného drenážujícího oleje – díky speciálnímu oleji s extrakty bylin je prokrvující účinek akcentován a kůže je následně velice příjemná na dotek,
  • 6x KOMPRESNÍ KALHOTOVOU LYMFODRENÁŽ, 50 min. navazující hned po předešlém ošetření.

  Cena balíčku v akci:

  Balíček vyjde na 5 000Kč.

  4) Proti celulitidě raz dva

  Pro celulitidu se zhoršenou texturou kůže, s prvními známkami ochabování kůže doporučujeme ošetření kombinovat i s tímto balíčkem. Obsahuje totiž radiotermolifting, a tedy díky působící radiofrekvenci a podtlakové masáži dochází ke zlepšení očištění podkoží od zadržovaných odpadních látek a díky současně působící radiofrekvenci je v kůži stimulována novotvorba kolagenních a elastinových vláken, i kyseliny hyaluronové.

  Balíček obsahuje:

  • 5x ošetření MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ se současně působící příjemnou PODTLAKOVOU MASÁŽÍ, symetrická  oblast 10 + 10min.
  • 5x KOMPRESNÍ KALHOTOVOU LYMFODRENÁŽ, 50 min. navazující hned po předešlém ošetření.

  Cena balíčku v akci:

  Balíček vyjde na 5 500Kč.

  5) Přebytečné faldíky? Naše řešení: zmrazit a rozbít!

  Pokud máte podkožní tukové zásoby, kterých ne a ne se zbavit, můžeme Vám doporučit právě tuto kombinaci ošetření. Již dlouho se ví, že v důsledku výrazného chladu (až - 10°C) odumírají tukové buňky v podkoží, avšak dle histologických ověření nedochází k poškození jiných struktur. Metoda „kryoliposculpt“ je jedna z nejbezpečnějších neinvazivních a bezbolestných metod redukce podkožních tukových polštářků a dá se i bez omezení životního programu opakovat. V balíčku kombinovaná estetická rázová vlna rozmělněním tukových shluků výrazně napomáhá „úklidové četě“ buněčného imunitního systému tkáň zbavit odumřelých buněk.

  Balíček obsahuje:

  • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT 2 oblastí najednou (lze využít symetricky nebo ne),
  • 2x ošetření předmětné oblasti ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU.

  Cena v akci:

  CELÝ BALÍČEK 1x: 4 000Kč,
  CELÝ BALÍČEK 2x: 6 000Kč.

  6) Malé nevýrazné rty? Nebo je libo osvěžení rtů? Zlepšení kontur?

  Pokud máte nevýrazné rty, nebo ztrácejí svůj tvar či objem, právě pro Vás je vhodná tato metoda doplnění na podkladě síťované kyseliny hyaluronové.

  Balíček obsahuje:

  • 1x aplikace intradermální výplně určené pro tvarování / zvětšení rtů 1 ml ( cena je včetně lokální krém.anestesie a kontroly)

  Cena v akci:

  Balíček vyjde na 5 900Kč.

  7) Injekční opakovaná bio-revitalizace pleti

  Dopřejte své pleti ještě během jarního období potřebnou výživu, aminokyseliny, hydrataci, kyselinu hyaluronovou – připravte ji na slunečné léto.

  Balíček obsahuje:

  • 2x injekční aplikace kyseliny hyaluronové s aminokyselinami – cennými stavebními složkami, nebo s kyselinou jantarovou, která v pleti působí jako antioxidant, redukující tvorbu pigmentových skvrn (pro oblast celé tváře)

  Cena balíčku v akci:

  Balíček vyjde na 8 800Kč.

  Dále:

  plazmaterapie (může být tvářová či vlasová)                             3 500Kč (1 amp.)
  chirurgická blefaroplastika horních víček / dolních víček        12 000Kč/14 000Kč
  redukce pocení v podpaží botulinumtoxinem                             8 000Kč

Zpět na výpis článků