222 210 237
09.12.2021

Zimní balíček č. 1:

Extra kombinace ošetření vhodná pro:

 • první vrásky, pro unavenou, lehce mdlou pleť, se sníženou hydratací,
 • pro ženy či muže 30 – 40et..

Tato extra kombinace 2 metod ošetření obsahuje celkem 4 efektivní ošetření:

 • 2x omlazující radiotermolifting tváře s doplňkovou kosmetologickou péči s použitím kosmeceutik s vysokým obsahem aktivních látek a pěstících rostlinných extraktů – jde o příjemné a současně intenzivně zahřívací ošetření s cílem stimulace fibrocytů kůže k tvorbě nových kolagenových, elastinových vláken a kyseliny hyaluronové, čím se pleť zpevní, zlepší se její struktura, tonus, hydratace, urychlí se hojení akné (interval ošetření: min.2 týdny),
 • 2x injekční mezoterapie s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové s vyšší molekulární hmotností k rehydrataci do hloubky kůže
  (interval ošetření: v týdnu navazujícím na předešlý radiotermolifting).
 • Cena balíčku:

  8 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceutical v max. původní hodnotě 8 000Kč.

  Zimní balíček č. 2:

  Extra kombinace ošetření vhodná pro:

  • více unavenou pleť, se známkami poklesu, ochabování tkání ve středním a dolním segmentu tváře,
  • pro ženy i muže věku 40 a více let.

  Extra kombinace 2 metod obsahuje celkem 4 ošetření:

  • 2x HIFU ošetření (fokusovaným ultrazvukem) střední a dolní třetiny tváře + bonusem oblast podbradku,
   (interval mezi ošetřeními min.4 týdny),
  • 2x injekční mezoterapie s aplikací vlastní krevní plazmy, s obsahem důležitých vlastních růstových faktorů a s obohacením o kyselinu hyaluronovou (1 zkumavka cca 5ml vlastní krevní plazmy).

  Ošetření fokusovaným ultrazvukem je moderní metoda efektivního nechirurgického liftingu, který působí i v nejhlubších vrstvách kůže a podkoží, až na úrovni SMAS, kde obvykle při liftingu pracuje pouze plastický chirurg. Výsledek ošetření se projevuje po měsíci a jeho efekt narůstá a přetrvává další měsíce až rok. Obvykle je zapotřebí 1 ošetření, další můžeme aplikovat dle výsledku ošetření za měsíc, nebo až za půl roku.

  Kombinace s plazmaterapií s cennými růstovými faktory, minerály, vitaminy, vlastními kmenovými buňkami a s obohacením hydratující kyselinou hyaluronovou posílí a urychlí regeneraci, zpevnění pleť, redukuje známky poklesu tkání v místě ošetření.

  Cena balíčku:

  15 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceuticals v max. stejné původní hodnotě, tj za produkty v hodnotě max.15 000Kč zaplatíte max. 7 500Kč.

  Zimní balíček č. 3:

  Extra kombinace ošetření vhodná pro:

  • pleť s pigmentovými skvrnami,
  • pro pleť s akné, ve všech stádiích akné,
  • po ženu i muže od cca 20 let.

  Extra kombinace 4 metod obsahuje celkem 6-8 sezení, oblasti ošetření: tvář a krk/ nebo krk a dekolt:

  • 2x ošetření pleti pulsním světlem CPL - pro redukci a postupný „výmaz“ pigmentových skvrn,
   (interval mezi ošetřeními: 2-3 týdny),
  • 2x injekční mezoterapie s aplikací látek brzdících aktivitu melanocytů a tím tvorbu pigmentových skvrn,
   (interval mezi ošetřeními 4-6 týdnů),
  • 2x mikrokrystalová dermabraze se spolupůsobením biostimulačního laseru s cílem odstranění povrchových buněk epidermis, které obsahují částice pigmentu.. tím také dochází k postupnému „vyčištění“ pleti od skvrn,
  • 2x aplikace aktivního vitaminu C – významného antioxidantů, který také brzdí aktivitu melanocytů a tím působí proti tvorbě nových pigmentových skvrn a současně je důležitým antioxydantem a významným pomocníkem při tvorbě kolagenních i elastinových vláken.

  Cena balíčku:

  10 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceuticals v původní ceně max. 10 000Kč.

  Zimní balíček č. 4:

  Ošetření pro zvětšení menších rtů, nebo pro zdůraznění přítažlivého původního tvaru rtů, s aplikací certifikované výplně se síťovanou kyselinou hyaluronovou ( zn. Belotero, FillMed...). Metodu aplikace vybíráme dle původního a žádoucího tvaru rtů. Ošetření provádíme v lokální anestesii.

  Cena balíčku:

  5 500 Kč / 1stříkačka výplně,1 ošetření + 50% sleva na zakoupení produktů RENLIVE Cosmeceuticals v původní ceně max. 5 500 Kč.

  Zimní balíček č. 5:

  Extra kombinace ošetření vhodná pro:

  • oční okolí s akcentací vrásek, s lehce mdlou pletí v tomto okolí (lze zaměnit za ošetření oblasti čela),
  • pro ženy i muže věku 30 a více let.

  Extra kombinace 2 efektivních rejuvenačních metod, celkem 4 ošetření:

  • 2x frakční radiofrekvence v oblasti problematického očního okolí
   (interval mezi ošetřeními: 4-6 týdnů),
  • 2x injekční mezoterapie kyselinou hyaluronovou obohacenou o AK, peptidy, minerály, vitaminy, kofaktory...

  Cena balíčku:

  9 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals v max. původní hodnotě 9 000Kč.

 Další zimní balíčky budou následovat..

Akční zimní balíčky

  VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY:

   Možnosti nákupu a čerpání:

       - možnosti hodnoty dárkového poukazu: min.1000Kč,
       - možnost nákupu s výběrem hodnoty poukazu přímo u nás v centru AMARYLLIS, proti vystavenému dokladu, s převzetím Vánočního dárkového poukazu ihned na místě, 
       - možnost nákupu s výběrem  hodnoty poukazu dle vlastního zvážení,  vystavení dle telefonické  ( tel.č. 777 797 027, hovor, sms) nebo emailové komunikace ( info@amarylliscentrum.cz) s platbou online na    účet spol. TakMED,  vedeného ve RB, číslo účtu 217217219/5500, dle zaslané faktury vystavené touto společnosti. Na faktuře uvedený variabilní symbol prosíme určitě uvést - slouží k identifikaci platby. Předem děkujeme.  Vánoční dárkový poukaz zašleme poštou nebo emailem.  
       -  varianty využití hodnoty poukazu : 
          a) při úhradě plné hodnoty poukazu ( např. poukaz na hodnotu 3000Kč bude uhrazen v částce 3000Kč) můžete poukaz využít k čerpání  lékařského ošetření či přístrojové ošetření v plné ceně nebo i ve slevě ev. na akční ošetření,
          b) při úhradě zlevněné hodnoty dárkového poukazu se slevou 10% ( např. poukaz na hodnotu 3000Kč bude uhrazen v částce 2700Kč) můžete poukaz využít na lékařské či přístrojové ošetření jen v plné ceně, t.j. k čerpání nelze využít zlevněná či akční ošetření,
          c) při úhradě Vánočního dárkového poukazu v hodnotě 5000Kč a více může obdarovaný/á mimo nezlevněné ošetření čerpat italskou dermokosmetiku - kosmeceutika RENLIVE ve stejné hodnotě zdarma.  Ohledně výběru odborně rádi poradíme dle  vlastností a potřeb pleti, či vlastností kůže těla, skalpu... cosmeceutika jsou zaměřená na různé typy pleti, na jejich problémy, vč. růžovky, akné... dále na redukci křivek těla, lipolýzu, pro zvětšení poprsí a rejuvenaci dekoltu, pro zlepšení drenáže kůže a podkoží, proti otokům nohou, pro zlepšení kvality a hustoty vlasů.... Toto je u našich klientů a klientek oblíbená varianta čerpání dárkového poukazu...a tuto variantu nabízíme pouze na Vánoce jako  Vánoční dárek pro naše klientky, klienty.  
        
         - možnost nákupu : do Vánoc 2022 ev. do konce roku 2022,
         - možnost čerpání : v hodnotě do 3000Kč - do konce března 2023, v hodnotě 5000Kč a více - do konce roku 2023, čerpání cosmeceutik RENLIVE - od konce ledna 2023 do konce roku 2023.


 

   Možnosti jsou mnohé a naše dárky jistě každou slečnu, dámu či pána potěší. 

   Rádi se Vám budeme věnovat, rádi se postaráme o Vaši zdravou krásu. 

   Za tým AMARYLLIS CENTRA  s přáním 

   klidného radostného předsvátečního období, 

   MUDR. Zlatka Takácsová. 

      


Zpět na výpis článků